PAYLAŞ

 

Sünnet düğünleri uzun zamandır gerçekleştirilen geleneklerden biridir. Sünnet merasiminin oldukça fazla olması da kültürümüzün getirmiş olduğu özelliklerden biridir. Neredeyse her Türk erkeğinin geçirdiği sünnet işleminin düğünler ile süslenmesi de ortaya renkli görüntüler ve aynı zaman da keyifli zamanların ortaya çıkmasına olanak sağlamıştır. Sünnet düğünlerinin şık ve modern olmasını isteyen düğün sahiplerinin tasarısı güzel bir düğüne organizasyon şirketleri ile ulaşması daha kaliteli bir düğününüzün olmasına yardımcı olabiliyor. Bu yılın trendlerinden olan sünnet düğünü yeniçeri kiralama özelliği de fazlaca tercih edilen düğün tercihlerinden biridir.

Sünnet Düğünü Yeni Çeri Takımı Ne Kadar Süre Kalır?

Sünnet düğünü yapmak isteyenlerin sıcak havalar ile daha güzel bir düğün tasarlayabilmesi de mümkün olmuştur. Sünnet düğünlerinin şık ve göz alıcı olmasını isteyen düğün sahipleri de güzel bir düğün istemektedirler. Bu yılın modalarından biri olan yeniçeri takımı da sünnet düğünlerinin vazgeçilmezlerinden biri olmuştur. Sünnet düğünü yeniçeri kiralama yapmak isteyenler de her hangi bir organizasyon şirketine başvurup oradan alacak oldukları sünnet paketlerinin içerisine yeniçeri takımını da belli bir ücret karşılığında ekleyebilirler. Sünnet düğünlerinin vazgeçilmezi olan yeniçeri takımı düğün başlayıp sünnet çocuğu tahtla içeri girmesi görevlerini üstlenip taht sahneden kalkana kadar sünnet çocuğunun yanında beklerler.

Yeniçeri Takımı Nerede Durur?

Yeniçeri takımının bu yıl trend olması ile beraber çoğu sünnet düğünün de yeniçerilerden bolca görmekteyiz. Sünnet düğünlerinin şık ve ihtişamlı olmasını isteyen düğün sahiplerinin ise en çok dikkat etmiş olduğu özelliklerden biri de yeniçeri takımıdır. Yeniçeri takımı genellikle sünnet düğünü paketleri içerisinde bulunmaktadır. Sünnet düğünü yeniçeri kiralama isteyenlerin başvurmuş olduğu organizasyon şirketleri de yeniçeri takımı ya da mehter takımı gibi unsurları eksik bırakmamaktadır. Sünnet düğünü paketlerinin içerisinde olan yeniçeri takımının düğünde ilk görevi sünnet çocuğunu taht ile düğünün yapılacağı yere omuzlarında getirmektir. Çocuğun gelmesi ve tahtın indirilmesi ile beraber düğün bitene kadar çocuğun yanında 4 kişi olacak şekilde beklerler.

Sünnet Organizasyon Paketlerinde Bulunuyor Mu?

Şık bir sünnet düğünü organizasyonu ile dillerde dolanmak isteyen düğün sahiplerinin ilk başvuracağı yer de organizasyon şirketleri olmuştur. Organizasyon şirketlerinin şık düğünler hazırlaması ve aynı zaman da birçok aktivite sunması daha gösterişli bir düğün olmasına  olanak sağlamıştır. Sünnet düğünü yeniçeri kiralama işlemini de  organizasyon şirketlerinin sünnet paketlerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sünnet düğünlerinin keyifli bir şekilde geçmesini isteyen  düğün sahipleri de organizasyon şirketlerinde yardım alabilirler. Düğün paketlerinin içerisinde bulunan yeniçeri takımı da düğünün başlangıcından bitişine doğru sünnet çocuğunun yanında ayakta beklerler. Bu görsel şölen ile sünnet düğünü sunmak isteyen düğün sahipleri istedikleri organizasyon şirketinden yeniçeri takımı kiralayabilmeleri mümkündür. Yeniçerilerin 4 adet olması da daha göze hitap eden bir görüntüyü beraberinde getirmiştir.